Stem op TV Nijnsel!

05 oktober 2020


Beste leden,

We doen dit jaar weer mee aan de Rabo ClubSupport campagne! Help jij onze club door te stemmen op Tennisvereninging Nijnsel? Iedere stem is namelijk geld waard. Hoe meer stemmen TV Nijnsel krijgt, des te hoger de donatiebijdrage van de Rabobank aan onze club. 

Hoe kan ik stemmen?
Vanaf vandaag kunnen alle Rabobank leden stemmen. Tot en met 25 oktober kun jij jouw stem online uitbrengen. Via de knop 'Breng je stem uit' kun jij aantonen dat je lid bent van de Rabobank en vervolgens jouw stem uitbrengen. 

Zo help je TV Nijnsel aan een mooie donatie in 2020!

Met vriendelijke groet,
Bestuur Tennisvereniging Nijnsel
www.tvnijnsel.nl

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 413 478 515

Address

Eimbert 9
5492 NH Sint-Oedenrode